top of page

sbírka 
pro karolínku

sbírkA pro 
karolínku

IMG-20230201-WA0009.jpg

TRANSPRENTNÍ ÚČET
123-9618580247/0100

BEZ VARIABILNÍHO SYMBOLU

2405-MMA-pomaha-Kar_0528-L.jpg

Pod záštitou patrona Patrika Kincla zahajujeme novou sbírku pro Karolínku, která potřebuje naši pomoc, aby mohla vést plnohodnotný život. 

 

Podpořte ji na transparentním účtu:

123-9618580247/0100.

Každý příspěvek se počítá a přibližuje nás k cíli zajistit Karolínce potřebné léčby rehabilitace.

 

Příběh karolínky

Karolínka působí na první pohled jako zdravá a veselá holčička. Bohužel však od narození bojuje s vážnými zdravotními problémy. Přišla na svět předčasně, ve 34. týdnu, po komplikovaném těhotenství. Ihned po porodu se ukázalo, že bude potřebovat intenzivní lékařskou péči, byla umístěna do inkubátoru s kyslíkovou podporou a čelila vrozené vadě zvané pes equinovarus (koňská noha) a centrální svalové hypotonii. Maminka Alena nám vysvětlila, že kromě těchto obtíží trpí Karolínka částečnou disgenezí corpus callosum (nedovyvinutí tělesa spojujícího pravou a levou hemisféru mozku) a Chiariho malformací. To vše ovlivňuje její rovnováhu a pohybové schopnosti.

 

Potřeby a náklady na léčbu

Karolínka pravidelně podstupuje náročné neurorehabilitace, které nejsou hrazeny pojišťovnou. Navíc potřebuje speciální ortézy, které se vyrábí ve Vídni, a jejich cena dosahuje až 100 000 Kč za pár. Tyto ortézy jí umožňují bezbolestný pohyb a zabraňují nutnosti invazivních operací.

 

Maminka Alena – hrdinka každodenního boje

Alena je neuvěřitelná žena, která nejenže pečuje o svou dceru, ale také pomáhá dalším rodinám s podobnými problémy. Pracuje jako poradkyně v rané péči, kde předává své zkušenosti a znalosti dalším rodičům, kteří čelí podobným výzvám. Její obětavost a síla jsou inspirující.

 

Patron sbírky – Patrik Kincl

Patrik Kincl se opět rozhodl podpořit naši sbírku jako ambasador. Jeho zapojení a podpora jsou pro nás neocenitelné. V minulém roce jsme díky němu (a vám) vybrali téměř 400 000 Kč pro Jasmínku a nyní věříme, že společně dokážeme pomoci i Karolínce.

Patrik se k tomu vyjádřil takto: "Používáme komunitu okolo MMA, která v takovýchto věcech ráda pomůže. Všichni víme, kam ty peníze jdou a na co jsou použity. Nejde o výlety nějakých papalášů k moři, ale o skutečnou pomoc dětem, které to potřebují."

Jak můžete pomoci

Podpořte Karolínku na transparentním účtu:

123-9618580247/0100.

Každý příspěvek znamená posun v životě Karolínky a její rodiny. Přispějte ještě dnes a pomozte nám zajistit, že Karolínka bude mít šanci na co nejkvalitnější život.

 

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

2405-MMA-pomaha-Kar_0607-web.jpg
2405-MMA-pomaha-Kar_0569-web.jpg
2405-MMA-pomaha-Kar_0597-web.jpg
bottom of page