AMBASADOŘI

KARLOS
TERMINATOR
VÉMOLA

6009197_sport-mma-oktagon-karlos-vemola-v1_edited.jpg

Karlos "Terminátor" Vémola je známý český profesionální MMA zápasník organizace OKTAGON MMA, který zápasí v kategorii střední váhy. Jeho domovským klubem je London Shootfighters. Karlos je také první Čech, co se dostal do prestižní organizace UFC, na svém kontě má více jak 30 profesionálních zápasů a může se pyšnit titulem ve střední váze organizace OKTAGON MMA.
Karlos se rozhodl podpořit naší organizaci, protože pomáhání je mu vlastní, pomáhá i s dalšími zápasníky a jak říká, vždy je to tak, že kdo může, pomůže! 

Lela Ceterová, Karlosova partnerka a maminka jeho dětí Lily a Rockyho, se rozhodla podpořit spolu s Karlosem organizaci MMA pomáhá, konkrétně sbírku pro malou Jasmínku. 

DAVID KOZMA

kozma_pas.jpg

David ''Růžový panter'' Kozma, šampion welterové váhy organizace Oktagon MMA. Svůj titul šampiona se mu povedlo obhájit celkem pětkrát a v této československé organizaci stále zůstává dosud neporaženým zápasníkem.
''Projekt MMA pomáhá je mi velmi blízký. Jsem poměrně čerstvě také tatínkem, tak veškeré dění kolem dětí vnímám mnohem více, než kdy předtím. Když mě brácha oslovil s pomocí pro malou Theušku, neváhal jsem. Stejně jako my bojujeme v ringu, tyto děti bojují v každodenním životě.''

Tomáš Kozma, pokojný bojovník, masér, terapeut. Jeho motto zní: Služba ostatním je nejušlechtilejší činností, kterou můžete světu poskytnout.
"Jsem větší sobec, než si většina lidí myslí. Protože službou ostatním pomáhám sám sobě. Protože skutky jsou tím, na čem záleží."

MÍRA BROŽ

BROZ.webp

Bývalý hokejový reprezentant, MMA zápasník, účastník MS v hokeji i MMA, člověk, který věří v Boha, dříč do morku kosti. To všechno je Miroslav Brož alias Inkvizitor ‼️

Tento nadaný člověk se rozhodl podpořit MMA pomáhá.....děkujeme!