top of page

AMBASADOŘI

Patrik Inspektor Kincl

VideoCapture_20230510-192420.jpg

Patrik Inspektor Kincl

Jeden z nejznámějších českých profesionálních MMA zápasníků organizace OKTAGON MMA. Během své kariéry prošel několika zahraničními organizacemi a nastoupil také do titulového zápasu welterové váhy polské organizace KSW. Bojovým sportům se věnuje od útlého věku, kdy začal s judem. V šestnácti letech objevil vášeň k MMA a později se vydal na cestu profesionálního bojovníka. Jeho domovským gymem je All Sports Academy, pod vedením trenéra Dušana Macáka.

Patrik je známý nejen svými sportovními úspěchy, ale také svým charitativním přínosem. Ambasadorem se stal již v minulosti a opět se rozhodl pomoci. Tentokrát s MMA pomáhá: "Sbírky, jako je tato, mají pro mě velký význam. Rád bych pomohl alespoň jednomu člověku nebo rodině a vím, že díky spolupráci s organizací MMA pomáhá mohu být součástí něčeho velkého. Pomoc druhým je pro mě velmi důležitá a jsem rád, že mohu být ambasadorem této sbírky a malé Jasmínky. Mám rád menší charitativní organizace, které si pečlivě vyberou, komu pomáhají a snaží se být s konkrétním člověkem/rodinou více v kontaktu. Doufám, že tato sbírka pomůže Jasmínce a její rodině alespoň trochu zmírnit tuto těžkou situaci," říká Patrik.

KARLOS
TERMINATOR
VÉMOLA

6009197_sport-mma-oktagon-karlos-vemola-v1_edited.jpg

Karlos "Terminátor" Vémola je známý český profesionální MMA zápasník organizace OKTAGON MMA, který zápasí v kategorii střední váhy. Jeho domovským klubem je London Shootfighters. Karlos je také první Čech, co se dostal do prestižní organizace UFC, na svém kontě má více jak 30 profesionálních zápasů a může se pyšnit titulem ve střední váze organizace OKTAGON MMA.
Karlos se rozhodl podpořit naší organizaci, protože pomáhání je mu vlastní, pomáhá i s dalšími zápasníky a jak říká, vždy je to tak, že kdo může, pomůže! 

Lela Ceterová, Karlosova partnerka a maminka jeho dětí Lily a Rockyho, se rozhodla podpořit spolu s Karlosem organizaci MMA pomáhá, konkrétně sbírku pro malou Jasmínku. 

DAVID KOZMA

kozma_pas.jpg

David ''Růžový panter'' Kozma, šampion welterové váhy organizace Oktagon MMA. Svůj titul šampiona se mu povedlo obhájit celkem pětkrát a v této československé organizaci stále zůstává dosud neporaženým zápasníkem.
''Projekt MMA pomáhá je mi velmi blízký. Jsem poměrně čerstvě také tatínkem, tak veškeré dění kolem dětí vnímám mnohem více, než kdy předtím. Když mě brácha oslovil s pomocí pro malou Theušku, neváhal jsem. Stejně jako my bojujeme v ringu, tyto děti bojují v každodenním životě.''

Tomáš Kozma, pokojný bojovník, masér, terapeut. Jeho motto zní: Služba ostatním je nejušlechtilejší činností, kterou můžete světu poskytnout.
"Jsem větší sobec, než si většina lidí myslí. Protože službou ostatním pomáhám sám sobě. Protože skutky jsou tím, na čem záleží."

MÍRA BROŽ

BROZ.webp

Bývalý hokejový reprezentant, MMA zápasník, účastník MS v hokeji i MMA, člověk, který věří v Boha, dříč do morku kosti. To všechno je Miroslav Brož alias Inkvizitor ‼️

Tento nadaný člověk se rozhodl podpořit MMA pomáhá.....děkujeme!

bottom of page